PRAZO REMATADO - Inscrición exames presenciais CODIX (remate do prazo o 10 de outubro ás 14:00 horas)

Valoración 
Aínda sen votos
VOLVER
ImprimirEnviar
04 Outubro 2016

De acordo co establecido na Resolución do 23 de setembro de 2016 (DOG nº 188), pola que se convocan probas de avaliación de carácter libre para a obtención da certificación galega de competencias dixitais en ofimática, publícase a listaxe de centros da rede CeMIT e horarios de realización de ditas probas para facilitar a cumprimentación da súa preinscrición.

Deberá seleccionar unha única localidade, día e hora, sendo excluídas aquelas persoas que seleccionen máis dunha opción.

Tal e como recolle a base 4.6, unha vez remate o prazo de preinscrición (luns 10 de outubro), realizarase o sorteo público de extración das letras para obtener a orde de prelación das persoas con dereito á matriculación, resultado que se publicará nesta web e por correo electrónico ás persoas que deben realizar o pagamento xunto coas instrucións para a súa realización.

LOCALIDADE PROVINCIA DIA HORA Nº PRAZAS
       
MÉRCORES 16 NOVEMBRO - mañá      
Abegondo Coruña, A Mércores, 16 novembro 10:00 16
Coruña, A -Eiris Coruña, A Mércores, 16 novembro 10:00 16
Vimianzo Coruña, A Mércores, 16 novembro 10:00 15
Burela Lugo Mércores, 16 novembro 10:00 9
Campo Lameiro Pontevedra Mércores, 16 novembro 10:00 9
Guarda, A Pontevedra Mércores, 16 novembro 10:00 12
Pontevedra Pontevedra Mércores, 16 novembro 10:00 26
Tomiño Pontevedra Mércores, 16 novembro 10:00 8
Valga Pontevedra Mércores, 16 novembro 10:00 11
       
XOVES 17 NOVEMBRO - mañá      
Ames Coruña, A Xoves, 17 novembro 10:00 13
Fisterra Coruña, A Xoves, 17 novembro 10:00 10
Narón Coruña, A Xoves, 17 novembro 10:00 15
Pontes, As Coruña, A Xoves, 17 novembro 10:00 18
Santiago de C Coruña, A Xoves, 17 novembro 10:00 16
Ourense Ourense Xoves, 17 novembro 10:00 18
Moaña Pontevedra Xoves, 17 novembro 10:00 8
Porriño, O Pontevedra Xoves, 17 novembro 10:00 10
Vigo Pontevedra Xoves, 17 novembro 10:00 13
       
XOVES 17 NOVEMBRO - tarde      
Arzúa Coruña, A Xoves, 17 novembro 16:00 17
Betanzos Coruña, A Xoves, 17 novembro 16:00 18
Coruña, A - Eiris Coruña, A Xoves, 17 novembro 16:00 16
Pontedeume Coruña, A Xoves, 17 novembro 16:00 10
Santa Comba Coruña, A Xoves, 17 novembro 16:00 18
Vicedo, O Lugo Xoves, 17 novembro 16:00 7
Ourense Ourense Xoves, 17 novembro 16:00 18
Verín Ourense Xoves, 17 novembro 16:00 11
Xunqueira de Ambia Ourense Xoves, 17 novembro 16:00 9
Cañiza, A Pontevedra Xoves, 17 novembro 16:00 15
Estrada, A Pontevedra Xoves, 17 novembro 16:00 12
Pontevedra Pontevedra Xoves, 17 novembro 16:00 26
       
VENRES 18 NOVEMBRO - mañá      
Boiro Coruña, A Venres, 18 novembro 10:00 10
Oroso Coruña, A Venres, 18 novembro 10:00 12
Ortigueira Coruña, A Venres, 18 novembro 10:00 11
Porto do Son Coruña, A Venres, 18 novembro 10:00 8
Ribeira Coruña, A Venres, 18 novembro 10:00 11
Barreiros Lugo Venres, 18 novembro 10:00 12
Carballedo Lugo Venres, 18 novembro 10:00 7
Sarria Lugo Venres, 18 novembro 10:00 17
Celanova Ourense Venres, 18 novembro 10:00 11
Catoira Pontevedra Venres, 18 novembro 10:00 15
Cuntis Pontevedra Venres, 18 novembro 10:00 9
Lalín Pontevedra Venres, 18 novembro 10:00 18
Vigo Pontevedra Venres, 18 novembro 10:00 13

 

Acceso usuarias/os

Boletin Electrónico

banner codix

Faite Dixital

Próximas videoconferencias
04 Decembro 2017
Dálle luz a túa factura
Séguenos!
facebook twitter Flickr delicious issuu netvibes
Faite dixital
videoteca
  • Logo Faite Dixit@l!
  • Xente dixital
  • Espazo multimedia de aprendizaxe
  • Agora máis que nunca - Cruz vermella
  • Ligazón ao Centro Demostrador TIC de Galiza
  • Voluntariado Dixital
  • Rexistro de Demandantes
  • Observatorio da Sociedade da Información e a Modernización de Galicia
  • TIC TAC adapta
  • Oficina Técnica de Banda Larga

Xunta de Galicia © Xunta de Galicia. Información mantida e publicada pola Xunta de Galicia
Oficina de Rexistro e Información | Suxestións e queixas | Aviso Legal | Atendémolo/a | RSS