Solicitude de INSCRICIÓN nas probas de avaliación para a obtención do CODIX - ed. 2/2021

codix
24Set

Solicitude de INSCRICIÓN nas probas de avaliación para a obtención do CODIX - ed. 2/2021

De acordo co establecido na Resolución do 14 de setembro de 2021 (DOG nº 184 de 23 de setembro) pola que se convocan probas de avaliación de carácter libre para a obtención da certificación galega de competencias dixitais en ofimática, publícase a listaxe de centros da rede CeMIT e horarios de realización de ditas probas para facilitar a cumprimentación da súa INSCRICIÓN.

Tal e como se recolle na base Cuarta.4, soamente poderá escoller unha única localidade, día e hora,  sendo excluídas aquelas persoas que seleccionen máis dunha opción.

Unha vez remate o prazo de preinscrición (o xoves 30 de setembro inclusive), realizarase o sorteo público de extracción das letras para obter a orde de prelación por apelidos das persoas con dereito á matriculación. O resultado publicarase nesta web sobre o luns 04 de outubro  e as persoas seleccionadas provisionalmente recibirán un correo electrónico coas instrucións para realizar a súa matriculación mediante o pagamento das taxas ou da xustificación da súa exención.

Inscrición

Facer click enriba da quenda seleccionada para proceder a súa preinscrición (Prazo aberto dende o venres 24 ata o xoves 30 de setembro, inclusive)

O sistema pediralle as súas credenciais de usuario/a da rede CeMIT para identificarse, previamente a realizar a súa solicitude de inscrición na actividade.

Pode comprobar ou actualizar os seus datos persoais, credenciais-contrasinal de acceso ou a conta de correo electrónico onde nos comunicaremos con vostede na web: https://aulascemit.xunta.es/usuarios

LOCALIDADE PROVINCIA DÍA HORA Nº PRAZAS
Abegondo Coruña, A Mércores, 3 de novembro 10:00 10
Ames Coruña, A Mércores, 3 de novembro 10:00 7
Cerceda Coruña, A Mércores, 3 de novembro 10:00 6
Coruña, A Coruña, A Mércores, 3 de novembro 10:00 10
Porto do Son Coruña, A Mércores, 3 de novembro 10:00 5
Ribeira Coruña, A Mércores, 3 de novembro 10:00 8
Carballedo Lugo Mércores, 3 de novembro 10:00 3
Lugo Lugo Mércores, 3 de novembro 10:00 8
Bola, A Ourense Mércores, 3 de novembro 10:00 6
Celanova Ourense Mércores, 3 de novembro 10:00 9
Campo Lameiro Pontevedra Mércores, 3 de novembro 10:00 7
Lalín Pontevedra Mércores, 3 de novembro 10:00 12
Moaña Pontevedra Mércores, 3 de novembro 10:00 7
Poio Pontevedra Mércores, 3 de novembro 10:00 5
Tomiño Pontevedra Mércores, 3 de novembro 10:00 9
Valga Pontevedra Mércores, 3 de novembro 10:00 6
Vigo Pontevedra Mércores, 3 de novembro 10:00 8
Vilagarcía Arousa Pontevedra Mércores, 3 de novembro 10:00 10
         
         
         
LOCALIDADE PROVINCIA DÍA HORA Nº PRAZAS
Fonsagrada, A Lugo Mércores, 3 de novembro 12:00 10
Lugo Lugo Mércores, 3 de novembro 12:00 8
Bande Ourense Mércores, 3 de novembro 12:00 6
Barco, O Ourense Mércores, 3 de novembro 12:00 6
Bola, A Ourense Mércores, 3 de novembro 12:00 6
Cuntis Pontevedra Mércores, 3 de novembro 12:00 8
Pontevedra Pontevedra Mércores, 3 de novembro 12:00 12
Tomiño Pontevedra Mércores, 3 de novembro 12:00 9
Vilagarcía Arousa Pontevedra Mércores, 3 de novembro 12:00 10
         
         
         
LOCALIDADE PROVINCIA DÍA HORA Nº PRAZAS
Abegondo Coruña, A Xoves, 4 de novembro 10:00 10
Ames Coruña, A Xoves, 4 de novembro 10:00 7
Brión Coruña, A Xoves, 4 de novembro 10:00 10
Coruña, A Coruña, A Xoves, 4 de novembro 10:00 10
Pontedeume Coruña, A Xoves, 4 de novembro 10:00 8
Porto do Son Coruña, A Xoves, 4 de novembro 10:00 5
Ribeira Coruña, A Xoves, 4 de novembro 10:00 8
Santiago de C. Coruña, A Xoves, 4 de novembro 10:00 9
Barreiros Lugo Xoves, 4 de novembro 10:00 6
Carballedo Lugo Xoves, 4 de novembro 10:00 3
Guitiríz Lugo Xoves, 4 de novembro 10:00 14
Bola, A Ourense Xoves, 4 de novembro 10:00 6
Lalín Pontevedra Xoves, 4 de novembro 10:00 12
Moaña Pontevedra Xoves, 4 de novembro 10:00 7
Poio Pontevedra Xoves, 4 de novembro 10:00 5
Tomiño Pontevedra Xoves, 4 de novembro 10:00 9
Vigo Pontevedra Xoves, 4 de novembro 10:00 8
         
         
         
         
LOCALIDADE PROVINCIA DÍA HORA Nº PRAZAS
Santiago de C. Coruña, A Xoves, 4 de novembro 12:00 9
Burela Lugo Xoves, 4 de novembro 12:00 5
Bande Ourense Xoves, 4 de novembro 12:00 6
Barco, O Ourense Xoves, 4 de novembro 12:00 6
Bola, A Ourense Xoves, 4 de novembro 12:00 6
Cuntis Pontevedra Xoves, 4 de novembro 12:00 8
Lalín Pontevedra Xoves, 4 de novembro 12:00 12
Pontevedra Pontevedra Xoves, 4 de novembro 12:00 12
Tomiño Pontevedra Xoves, 4 de novembro 12:00 9
Valga Pontevedra Xoves, 4 de novembro 12:00 6
         
         
         
LOCALIDADE PROVINCIA DÍA HORA Nº PRAZAS
Coruña, A Coruña, A Xoves, 4 de novembro 16:00 10
Fisterra Coruña, A Xoves, 4 de novembro 16:00 6
Ortigueira Coruña, A Xoves, 4 de novembro 16:00 7
Pontedeume Coruña, A Xoves, 4 de novembro 16:00 8
Santa Comba Coruña, A Xoves, 4 de novembro 16:00 12
Santiago de C. Coruña, A Xoves, 4 de novembro 16:00 9
Vicedo, O Lugo Xoves, 4 de novembro 16:00 4
Bola, A Ourense Xoves, 4 de novembro 16:00 6
Castro Caldelas Ourense Xoves, 4 de novembro 16:00 8
Celanova Ourense Xoves, 4 de novembro 16:00 9
Leiro Ourense Xoves, 4 de novembro 16:00 4
Cañiza, A Pontevedra Xoves, 4 de novembro 16:00 18
Cuntis Pontevedra Xoves, 4 de novembro 16:00 8
Moaña Pontevedra Xoves, 4 de novembro 16:00 7
         
         
         
LOCALIDADE PROVINCIA DÍA HORA Nº PRAZAS
Ames Coruña, A Venres, 5 de novembro 10:00 7
Boiro Coruña, A Venres, 5 de novembro 10:00 10
Brión Coruña, A Venres, 5 de novembro 10:00 10
Cerceda Coruña, A Venres, 5 de novembro 10:00 6
Fisterra Coruña, A Venres, 5 de novembro 10:00 6
Narón Coruña, A Venres, 5 de novembro 10:00 9
Oroso Coruña, A Venres, 5 de novembro 10:00 10
Ortigueira Coruña, A Venres, 5 de novembro 10:00 7
Carballedo Lugo Venres, 5 de novembro 10:00 3
Guitiríz Lugo Venres, 5 de novembro 10:00 14
Monterroso Lugo Venres, 5 de novembro 10:00 11
Celanova Ourense Venres, 5 de novembro 10:00 9
Estrada, A Pontevedra Venres, 5 de novembro 10:00 10
Moaña Pontevedra Venres, 5 de novembro 10:00 7
Poio Pontevedra Venres, 5 de novembro 10:00 5
Pontevedra Pontevedra Venres, 5 de novembro 10:00 12
Tomiño Pontevedra Venres, 5 de novembro 10:00 9
Vigo Pontevedra Venres, 5 de novembro 10:00 8
         
         
         
LOCALIDADE PROVINCIA DÍA HORA Nº PRAZAS
Boiro Coruña, A Venres, 5 de novembro 12:00 10
Narón Coruña, A Venres, 5 de novembro 12:00 9
Oroso Coruña, A Venres, 5 de novembro 12:00 10
Santa Comba Coruña, A Venres, 5 de novembro 12:00 12
Vimianzo Coruña, A Venres, 5 de novembro 12:00 5
Monterroso Lugo Venres, 5 de novembro 12:00 11
Cuntis Pontevedra Venres, 5 de novembro 12:00 8
Guarda, A Pontevedra Venres, 5 de novembro 12:00 6
Marín Pontevedra Venres, 5 de novembro 12:00 10
Tomiño Pontevedra Venres, 5 de novembro 12:00 9